Keďže nám v Pathworkingovom klube nejako vyschla diskutovačná slina, rozhodla som sa preniesť články z Pathworkingového klubu (bez komentárov k nim) postupne sem a pokračovať v článkoch tu. Nebude to každý deň nejaký článok/citát, ale bude to častejšie ako doteraz – možno 2-3x do týždňa.

Samozrejme, bude to mať za dôsledok prerábku celého Boslaalu, ktorý bol postavený ako vstupná stránka k dvom klubom, ktoré tým pádom prestanú fungovať. Až sa do toho pustím (najskôr v druhej polovici marca), rátajte s tým, že tak na týždeň celú stránku odstavím. Obsah nezmizne, len sa zmení štruktúra. Info o tom, že k tomu došlo a kedy to skončí, nájdete potom na fejsbúku. Tu nájdete v tom čase len statickú stránku, ktorá bude o prerábke informovať.

Neskromne by som si priala jedno – keď už si dávam tú námahu a spracovávam citáty a úvahy a cvičenia pre iných, bolo by úplne úžasné, keby tí iní k nim dopisovali vo forme komentárov svoje vlastné postrehy a úvahy. To je zas tá časť, kedy sa učím ja. 🙂 Ďakujem.