Meditačné balíčky “na mieru”

Meditačný balíček “na mieru” je hypnomeditácia určená na ošetrenie nejakého pálčivého problému (pocit sebahodnoty, bolesť, strach, zhmotňovanie a podobne). Balíček môže pozostávať buď zo samotnej meditácie (na noc), alebo môže obsahovať aj hudbu opatrenú subliminálnymi príkazmi (takými, čo obchádzajú vedomie a pracujú priamo s podvedomím). Subliminálny skript s objednávateľom vopred odsúhlasíme. Hudbu si môže objednávateľ dodať vlastnú, alebo mu môžeme vybrať vhodnú meditačnú hudbu my.

Cena meditačného balíčka “na mieru” sa odvíja od komplexnosti požiadavky/problému na ošetrenie a pohybuje sa v rozpätí 30-70 €. Výroba meditačného balíčka môže trvať 7-14 dní (podľa komplexnosti problému).

Ak máte záujem o meditačný balík podľa vlastnej potreby, vyplníte Objednávací formulár. Následne sa s vami skontaktujeme, doladíme obsah, urobíme kalkuláciu ceny a až po schválení ceny z vašej strany bude objednávka platná.

Platí sa prevodom na bankový účet alebo poštovou poukážkou.

Zakúpenie vybraných meditácií

Pokiaľ vás nejaká meditácia oslovila, máte možnosť zakúpiť si jej MP3 verziu. Použite na to objednávkový formulár na zakúpenie meditácie, vyplňte ho a pošlite nám ho. Cena jednotlivých meditácií je zakaždým uvedená v článku o nich. V tom článku nájdete aj identifikačný kód meditácie, ktorý použijete pri objednávaní. Po odoslaní formuláru do 24 hodín od nás dostanete potvrdenie objednávky s číslom účtu, na ktorý peniaze treba previesť. Len čo prevod prebehne, pošleme vám obratom adresu, z ktorej si môžete meditáciu stiahnuť.

Ponuka na zakúpenie vybraných meditácií dočasne neplatí.

Veštenie “na mieru”

Niekedy sa dostanete do slepej uličky a neviete sa pohnúť ďalej – vaša fantázia nestačí na to, aby vymyslela riešenie. Príčina môže ležať v podvedomých programoch mysle, ktoré filtrujú vaše myšlienky podľa toho, ako boli kedysi nastavené.

Aj v týchto situáciách vám vieme pomôcť. Vieme vám vytiahnuť jednu kartu zo špeciálnej sady kariet, ktorú sami používame na pathworking. Výklad môžete dostať e-mailom alebo môžeme kartu zverejniť tu a ostatní vám pomôžu rozdiskutovať tému a hľadať východisko. Cena: 10 €

Vieme urobiť tarotový výklad, ktorý pre vás zmapuje situáciu, sily v nej a ich rozloženie. Cena: 30 €

Objednávkový formulár:

 

Šamanské cesty “na mieru”

Vieme urobiť šamanskú cestu a napojiť vás na energiu, ktorá vám pomôže situáciu vyriešiť. Cena: 50 € (Ak sa viac zaujímate o šamanizmus a šamanské cestu, nájdete vysvetľujúce články v mini-projektoch na Eprakone.)

Mandaly “na mieru”

Vieme pre vás pripraviť špeciálne energetické mandaly, ktoré budú ošetrovať presne tú situáciu/problém, s akým potrebujete pomôcť. Cena jednej takejto mandaly sa pohybuje od 10 do 45 €, v závislosti od komplexnosti problému. Mandalu dostanete vo formáte JPG a môžete si ju vytlačiť alebo dať na obrazovku počítača ako tapetu.

Keď máte záujem o mandalu “na mieru”, vyplňte objednávkový formulár. Ozveme sa vám do 24 hodín mailom, doplníme si v prípade potreby informácie a dohodneme cenu i termín vyhotovenia. Platí sa prevodom na účet alebo poštovou poukážkou.

Galériu mandál autorky nájdete tu.

Obrazy vašej cesty

Môžeme pre vás vytvoriť (namaľovať / nakresliť) intuitívny obraz na určitú tému, v ktorom sa odrazia vaše pocity, nálady alebo vytvoriť obraz, ktorým získate originálnu a cennú výpoveď, len pre vás určenú správu z magického spirituálneho sveta. Galériu obrazov autorky nájdete tu.

Obrazy budú maľované olejovými farbami na tvrdý kartón alebo plátno. Cena jedného obrazu (v závislosti od náročnosti a veľkosti) sa pohybuje od 35,- € za formát A4 do xx € pri veľkých formátoch (dohodou). Obrazy vám po dokončení budú zasielané poštou na dobierku alebo si ich budete môcť osobne vyzdvihnúť v Bratislave na mieste a v termíne  podľa vzájomnej dohody.

Keď máte záujem o namaľovanie obrazu “na mieru”, vyplňte objednávkový formulár. Ozveme sa vám do 24 hodín mailom, doplníme si v prípade potreby informácie a dohodneme cenu i termín vyhotovenia.

Arómaterapia

Ušľachtilá a magická sila rastlín pôsobí dvoma spôsobmi:

  1. Cez pokožku následne do tela.
  2. Cez čuchové bunky do mozgu .

S pomocou arómaterapie zaženieme chmáry, depresie, strach – či choroby.
Podporíme radosť, vášeň, sexualitu a zvýšime sebavedomie.

Aromaterapia ovplyvňuje náš fyzický a duševný stav bytia. Ak máte ťažkosti a neviete sa orientovať v nespočetnom množstve vôní esenciálnych silíc,vyberiem vám na mieru tie správne pre dané obdobie a ťažkosti.

S pomocou vašej fotografie vám pripravíme recept pre hojivý kúpeľ pre telo aj dušu, prípadne dostanete recept na automasážnu zmes, s ktorou sa budete rozmaznávať a budete objavovať nové roviny vedomia. Cena: 15€

Objednávkový formulár

Liečivé kamene

Kamienky sú krásne samé o sebe a majú v sebe skrytú magickú moc. Táto sa dá použiť na odstránenie rôznych ťažkostí,najviac však rozbíja príčinu ťažkostí,ktoré môžu viesť až k fyzickým príznakom…

Ak potrebujete poradiť, aké kamienky sú pre vás vhodné alebo ako s nimi pracovať, ozvite sa; poradíme, aké si vybrať, ako ich aktivovať, ako s nimi pracovať a ako ich ošetrovať.

Cena: 10-15 € podľa komplexnosti otázok

Objednávkový formulár

Lunárny vplyv

Lunárny vplyv mesiaca nie JE len nočné svetlo na nebi. Je to obrovská sila,ktorá hýbe oceánom,vodou na Zemi, ale aj naším telom, nakoľko sa skladá až zo 75% vody. Táto energia vplýva na naše jednotlivé orgány a aj životné oblasti a ich dráhy. Celkom určite neexistuje jediný aspekt nášho bytia bez lunárneho vplyvu.

Ak máte ťažkosti a potrebujete sa presadiť, poradíme, kedy zasadiť strom, kedy postaviť dom. Prezradíme vám, kedy sú vhodné materializačné obrady, kedy je vhodné odpočívať, alebo kedy komunikovať s úradmi.

Týmto jednotlivým fázam sú priradené aj bylinky a tie keď pijeme správne, máme aj zdravé telo. A keď máme zdravé telo, máme zdravého aj ducha.

V prírode existuje bylinka na každú zdravotnú ťažkosť. A ak sa spojíme s tou správnou, pomôže nám na ceste k zdravému telu.

Upozornenie: Žiadna rada však nie je náhradou lekárskej starostlivosti!

Cena: 25 €

Objednávkový formulár