Mandaly “na mieru”

Vieme pre vás pripraviť špeciálne energetické mandaly, ktoré budú ošetrovať presne tú situáciu/problém, s akým potrebujete pomôcť. Cena jednej takejto mandaly sa pohybuje od 10 do 45 €, v závislosti od komplexnosti problému. Mandalu dostanete vo formáte JPG a môžete si ju vytlačiť alebo dať na obrazovku počítača ako tapetu.

Keď máte záujem o mandalu “na mieru”, vyplňte objednávkový formulár. Ozveme sa vám do 24 hodín mailom, doplníme si v prípade potreby informácie a dohodneme cenu i termín vyhotovenia. Platí sa prevodom na účet alebo poštovou poukážkou.

Galériu mandál autorky nájdete tu.

Obrazy vašej cesty

Môžeme pre vás vytvoriť (namaľovať / nakresliť) intuitívny obraz na určitú tému, v ktorom sa odrazia vaše pocity, nálady alebo vytvoriť obraz, ktorým získate originálnu a cennú výpoveď, len pre vás určenú správu z magického spirituálneho sveta. Galériu obrazov autorky nájdete tu.

Obrazy budú maľované olejovými farbami na tvrdý kartón alebo plátno. Cena jedného obrazu (v závislosti od náročnosti a veľkosti) sa pohybuje od 35,- € za formát A4 do xx € pri veľkých formátoch (dohodou). Obrazy vám po dokončení budú zasielané poštou na dobierku alebo si ich budete môcť osobne vyzdvihnúť v Bratislave na mieste a v termíne  podľa vzájomnej dohody.

Keď máte záujem o namaľovanie obrazu “na mieru”, vyplňte objednávkový formulár. Ozveme sa vám do 24 hodín mailom, doplníme si v prípade potreby informácie a dohodneme cenu i termín vyhotovenia.

Arómaterapia

Ušľachtilá a magická sila rastlín pôsobí dvoma spôsobmi:

  1. Cez pokožku následne do tela.
  2. Cez čuchové bunky do mozgu .

S pomocou arómaterapie zaženieme chmáry, depresie, strach – či choroby.
Podporíme radosť, vášeň, sexualitu a zvýšime sebavedomie.

Aromaterapia ovplyvňuje náš fyzický a duševný stav bytia. Ak máte ťažkosti a neviete sa orientovať v nespočetnom množstve vôní esenciálnych silíc,vyberiem vám na mieru tie správne pre dané obdobie a ťažkosti.

S pomocou vašej fotografie vám pripravíme recept pre hojivý kúpeľ pre telo aj dušu, prípadne dostanete recept na automasážnu zmes, s ktorou sa budete rozmaznávať a budete objavovať nové roviny vedomia. Cena: 15€

Objednávkový formulár

Liečivé kamene

Kamienky sú krásne samé o sebe a majú v sebe skrytú magickú moc. Táto sa dá použiť na odstránenie rôznych ťažkostí,najviac však rozbíja príčinu ťažkostí,ktoré môžu viesť až k fyzickým príznakom…

Ak potrebujete poradiť, aké kamienky sú pre vás vhodné alebo ako s nimi pracovať, ozvite sa; poradíme, aké si vybrať, ako ich aktivovať, ako s nimi pracovať a ako ich ošetrovať.

Cena: 10-15 € podľa komplexnosti otázok

Objednávkový formulár

Lunárny vplyv

Lunárny vplyv mesiaca nie JE len nočné svetlo na nebi. Je to obrovská sila,ktorá hýbe oceánom,vodou na Zemi, ale aj naším telom, nakoľko sa skladá až zo 75% vody. Táto energia vplýva na naše jednotlivé orgány a aj životné oblasti a ich dráhy. Celkom určite neexistuje jediný aspekt nášho bytia bez lunárneho vplyvu.

Ak máte ťažkosti a potrebujete sa presadiť, poradíme, kedy zasadiť strom, kedy postaviť dom. Prezradíme vám, kedy sú vhodné materializačné obrady, kedy je vhodné odpočívať, alebo kedy komunikovať s úradmi.

Týmto jednotlivým fázam sú priradené aj bylinky a tie keď pijeme správne, máme aj zdravé telo. A keď máme zdravé telo, máme zdravého aj ducha.

V prírode existuje bylinka na každú zdravotnú ťažkosť. A ak sa spojíme s tou správnou, pomôže nám na ceste k zdravému telu.

Upozornenie: Žiadna rada však nie je náhradou lekárskej starostlivosti!

Cena: 25 €

Objednávkový formulár